اولين سايت مرجع کارتون و کاريکاتور در ايران

 


  1394 / 7 / 12 نمایشگاه عکس و کارتون های کامبیز درم بخش در گالری راه ابریشم تا پایان مهرماه تمدید شد


ایران کارتون:

کامبیز درم بخش برای نخستین‌بار مجموعه‌ای از عکس‌هایش را به‌نمایش می‌گذارد.

این هنرمند کارتونیست در گفت‌وگو با خبرنگار بخش تجسمی ایسنا درباره برپایی نخستین نمایشگاه عکس‌هایش با عنوان «لطفا لبخند بزنید» اظهار کرد: 30 کارتون، 34 فریم عکس و تعدادی از آثار آرت‌ورک (عکس نقاشی) در این نمایشگاه روی دیوار گالری می‌رود. این نمایشگاه در واقع مجموعه‌ای از سه نمایشگاه است که در آن، مجموعه‌ای از آثار من در حوزه‌های مختلف و با موضوع مشترک عکاسی به‌نمایش گذاشته می‌شود.

او ادامه داد: تم اصلی نمایشگاه «لطفا لبخند بزنید» عکاسی است. در این نمایشگاه برای اولین‌بار عکس‌هایم را به‌نمایش می‌گذارم. عکس‌ نقاشی‌ها هم همان تم عکاسی را دارند و مثل نقاشی کار شده‌اند و بعضی از آن‌ها روی بوم قرار گرفته است.

وی همچنین بیان کرد: بخشی از عکس‌های این نمایشگاه در ایران و بخشی دیگر در خارج از کشور عکاسی شده‌اند. این عکس‌ها از نظر زیبایی، فرم و کمپوزیسیون، حالتی مانند نقاشی دارند و بهتر است توضیحی درباره آن‌ها داده نشود و مخاطبان خودشان با آثار مواجه شوند.

درم بخش در پاسخ به این پرسش که چرا تصمیم به نمایش عکس‌هایش گرفته است، گفت: ریشه اصلی همه‌ی هنرها، خلاقیت است. وقتی یک متریال در دست داریم، اگر تصویر را خوب بشناسیم و تصویری فکر کنیم، ایده‌ها و فکرها در هر هنری از نقاشی و مجسمه گرفته تا عکس، نمود پیدا می‌کنند.

نمایشگاه «لطفا لبخند بزنید» از 27 شهریور تا 30 مهرماه از ساعت 16 تا 20 در گالری «راه ابریشم» به نشانی: بلوار کشاورز، بین خیابان قدس و وصال، شماره 210، طبقه 4 میزبان علاقه‌مندان خواهد بود. این گالری روزهای شنبه تعطیل است.


ایران کارتون:

کامبیز درم بخش برای نخستین‌بار مجموعه‌ای از عکس‌هایش را به‌نمایش می‌گذارد.

این هنرمند کارتونیست در گفت‌وگو با ...

Currently unrated
خانه

© 2005-2017 irancartoon.ir All rights reserved.

irancartoon.com
Powered & Hosted by: Gardoon Web Solutions
Gardoon Web Solutions