اولين سايت مرجع کارتون و کاريکاتور در ايران

 


  1394 / 8 / 17 کاریکاتوریست‌ها پشت صحنه حادثه منا را برملا کردند


به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی خبرگزاری فارس، نمایشگاه آثار برگزیده فراخوان کاریکاتور «آل سقوط» عصر امروز با حضور مرتضی گودرزی دیباج مدیر دفتر هنرهای تجسمی حوزه هنری، محمدحسین نیرومند فعال و پژوهشگر فرهنگ و هنر، سیدمسعود شجاعی‌طباطبایی مدیرخانه کاریکاتور ایران، میثم مرادی بیناباج مدیر حوزه هنری خراسان شمالی و جمعی از هنرمندان در تالار سوره حوزه هنری گشایش یافت.

در این مراسم از کتاب آثار منتخب فراخوان هنری «آل سقوط» رونمایی شد و این مجموعه به حاضران اعطا شد.

بخش دیگر این مراسم، تقدیر از برگزیدگان این فراخوان بود که محمود نظری از همدان، حمید قالیجاری از کرمانشاه و علیرضا پاکدل از مشهد به ترتیب نفرات اول تا سوم معرفی شدند. همچنین مهدی عزیزی از اراک، محمد کارگر از بیرجند، اکبر تراب‌پور از همدان، محمدحسین اکبری از جهرم، پویا عبدی از کرمانشاه، محمدعلی رجبی از نطنز، هدیه صدیقی کسمائی از رشت، سجاد جعفری از تهران، محمدعلی خلجی از تهران، علی معصومی از گیلان و عفت امجدی پور از مشهد نفرات شایسته تقدیر این فراخوان بودند.

فراخوان سراسری کارتون و کاریکاتور «آل سقوط» از 6 مهرماه و با محورهای «آل سعود، محور فاجعه»، «جنایت و تجاوز»، «بی‌کفایتی و بی‌لیاقتی آل سعود در مدیریت حج»، «حمایت آل سعود از جنایات داعش در منطقه»، «حمله آل سعود به یمن و کشتار بی‌رحمانه مردم آن کشور»، «حمایت از حکومت بحرین در ظلم به مردم آن کشور» و سایر موضوعات مرتبط، به همت حوزه هنری استان خراسان شمالی منتشر شده بود که طی این فراخوان 116 هنرمند با 400 اثر در 10 روز نخست شرکت کردند.

علیرضا ذاکری، مسعود شجاعی طباطبائی، مسعود ضیائی زردخشویی، عباس ناصری و محمدحسین نیرومند نیز از داوران این فراخوان بودند.


به گزارش خبرنگار هنرهای تجسمی خبرگزاری فارس، نمایشگاه آثار برگزیده فراخوان کاریکاتور «آل سقوط» عصر امروز با حضور مرتضی گودرزی دیباج مدیر دفتر هنرهای تجسمی ...

Currently unrated
خانه

© 2005-2017 irancartoon.ir All rights reserved.

irancartoon.com
Powered & Hosted by: Gardoon Web Solutions
Gardoon Web Solutions