اولين سايت مرجع کارتون و کاريکاتور در ايران

 


  1395 / 6 / 17 برگزیدگان 23مین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان معرفی شدند


ایران کارتون:

طی مراسمی و با حضور مسئولان و مدیران برگزیدگان بیست و سومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان امروز چهارشنبه در مجتمع فرهنگی هنری فجر سنندج معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، بیست و سومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی از روز چهاردهم شهریور ماه امسال در سنندج کار خود را آغاز کرد و شرکت کنندگان در این دوره طی چهار روز باهم به رقابت پرداختند.

۲۷ داور آثار شرکت کنندگان را در ۹ رشته تخصصی شامل نگارگری، طراحی، حجم، تصویرسازی، پوستر، عکاسی، کاریکاتور، نقاشی و خوشنویسی ارزیابی و داوری کردند.

با رای هیئت داوران رشته پوستر، عاطفه مهوری از اصفهان، سعید مجنون از اردبیل و حسین دهقان از یزد به عنوان برگزیدگان این رشته انتخاب شدند.

هیئت داوران در بخش تصویرسازی صبا سلطانیان از کرمانشاه، سعید عبدالله دستجردی از قم را شایسته تقدیر دانستند و نرگس گلمحمدی از قم، شادی وداعی از اصفهان و هانیه محسنی زاده از تهران را به عنوان برگزیدگان این رشته معرفی کردند.

هادی آقایی و عباس نصیری از البرز در رشته خوشنویسی از سوی داوران شایسته تقدیرشدند و سید علیرضا مطلبی از مازندران، فرنود محمدی از اصفهان و صادق شیخ ممو از کهکیلویه و بویراحمد به عنوان برگزیدگان این رشته انتخاب شدند.

در رشته حجم هیئت داوران هاینه حاجی میرزا از تهران و فروزان حسن زاده از مازندران را شایسته تقدیر دانستند و زینب الماسی از البرز، ملیکا نیکخواه از تهران و سعید محمودی از یزد هم برگزیده این بخش شدند.

هیئت داوران بخش طراحی علیرضا پرهیزگاری و علی بهرامی از تهران را شایسته تقدیر اعلام و امید مهدی گل محمدی از قم، ابوالفضل پاشنا از و فرشید حیدری صفت از آذربایجان شرقی را به عنوان برگزیدگان این بخش معرفی کردند.

در رشته عکاس زهرا نادری از خراسان رضوی، مهرداد فتحی از زنجان و محمد گنجی از مازندران شایسته تقدیر شدند و بهزاد نیرآباد از خراسان رضوی، کیوان آذرشب از بوشهر، رقیه کیان مهر از مازندران هم برگزیده شدند.

هیئت داوران در رشته کاریکاتور صدف گلشنی از کردستان و سحر فتاح از اصفهان را شایسته تقدیر دانستند و زهرا مقدم از زنجان، رضا حمیدی مطلق از سمنان، سعید جوانمرد از بوشهر و عارف نیازی از کرمانشاه به عنوان برگزیده معرفی کردند.

مریم سلیمانی از گیلان، کتایون حسین راد از آذربایجان شرقی، سیامک پاینده از اردبیل در رشته نقاشی شایسته تقدیر شدند و آیدا روزبیانی از البرز، فاطمه فرخی از گیلان و سیدحسین فرخی از خراسان شمالی هم برگزیده شدند.

کورش محمدی نژاد از خراسان شمالی در گرایش نقاشی ایرانی، محسین صفری از قزوین در گرایش تذهیب و محمد بلورچی از مرکزی در گرایش گل و مرغ با رای هیئت داوران برگزیده شدند.


ایران کارتون:

طی مراسمی و با حضور مسئولان و مدیران برگزیدگان بیست و سومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان امروز چهارشنبه در مجتمع فرهنگی هنری ...

Currently unrated
خانه

© 2005-2017 irancartoon.ir All rights reserved.

irancartoon.com
Powered & Hosted by: Gardoon Web Solutions
Gardoon Web Solutions