اولين سايت مرجع کارتون و کاريکاتور در ايران

 


  1397 / 5 / 17 چهارمین دوسالانه بین المللی کارتون کتاب برگزار می شود


ایران کارتون:

به گزارش دبیرخانه دوسالانه بین المللی کارتون کتاب، فراخوان چهارمین دوسالانه بین المللی کارتون کتاب 25 مردادماه 1397 منتشر خواهد شد.

سید مسعود شجاعی طباطبایی، دبیر چهارمین دوره جشنواره کارتون کتاب در این خصوص گفت: همزمان با چهل سالگی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و با بهره‌گیری از تجربیات سه دوره برگزاری این جشنواره، چهارمین دوسالانه توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این دوره از جشنواره نیز موضوعاتی چون کتاب و شهر، کتاب و زندگی، کتاب و خانواده، کتاب و کودک، کتاب و کتابخانه، کتاب و کتابدار، کتاب و رسانه، کتاب و آینده مورد توجه قرار گرفته است. با توجه به اعتباری که این مسابقه در مجامع تخصصی بین‌المللی به دست آورده، امسال نیز مثل دوره های گذشته شاهد برپایی باشکوه آن خواهیم بود.

دبیر چهارمین دوره جشنواره بین المللی کارتون کتاب ضمن تقدیر از نهاد کتابخانه های عمومی کشور برای اشاعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی، مواردی چون برگزاری منظم، چاپ کاتالوگ، جوایز ارزشمند، حضور هنرمندان برجسته ایرانی و خارجی، سایت تخصصی و ... را از عواملی دانست که به این جشنواره اعتبار می بخشد.

شجاعی تصریح کرد: فراخوان این دوره دوسالانه 25 مردادماه 1397 از طریق سایت جشنواره به نشانی www.booktoon.ir و سایت‌های تخصصی داخلی و خارجی منتشر خواهد شد.

گفتنی است در دور سوم دوسالانه بین المللی کارتون کتاب بیش از 2100 اثر از 783 هنرمند کارتونیست از 74 کشور به دبیرخانه جشنواره رسید. آثار برگزیده سه دوره جشنواره کارتون کتاب در قالب نمایشگاه های دوره ای در سطح کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور در طول سال به نمایش گذاشته می شود.


ایران کارتون:

به گزارش دبیرخانه دوسالانه بین المللی کارتون کتاب، فراخوان چهارمین دوسالانه بین المللی کارتون کتاب 25 مردادماه 1397 منتشر خواهد شد.

سید مسعود ...

Currently unrated


مطالب مرتبطخانه

© 2005-2017 irancartoon.ir All rights reserved.

irancartoon.com
Powered & Hosted by: Gardoon Web Solutions
Gardoon Web Solutions