اولين سايت مرجع کارتون و کاريکاتور در ايران

 


  1395 / 9 / 4 نمایش انیمیشن وزن بودن / برنده جایزه جشنواره فجر در بخش فیلم کوتاه


در طول برگزاری جشنواره فیلم فجر تا کنون، فیلم انیمیشن «وزن بودن» به کارگردانی حمید بهرامی موفق به کسب عنوان بهترین فیلم کوتاه شد و سیمرغ بلورین بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر را از آن خود کرد. قدرت و توانمندی در طراحی، جانبخشی و داستان زیبای فیلم از عوامل موثر برای انتخاب این فیلم کوتاه انیمیشن بود. کسب این عنوان و دریافت سیمرغ بلورین در حوزه فیلم های انیمیشن نوید توجه به این مقوله مهم هنری را می داد که متاسفانه بعد از این جایزه اتفاق دیگری رخ نداد. این فیلم به سفارش انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس ساخته شد. قطعا دیدن این فیلم برای علاقه مندان به این زمینه هنری بسیار جذاب خواهد بود. انیمیشنی که با همراهی جمعی از بهترین های سینمای انیمیشن ایران ساخته شد.

عوامل و مشخصات این انیمیشن عبارتند از:
زمان: ۷ دقیقه
کارگردان، طراح استوری برد و لی آوت: حمید بهرامی
دستیار کارگردان: بهنود نکویی
نویسنده: راحله یوسفی و حمید بهرامی
کارگردان فنی: فرزین یکدانه
انیماتور: بهمن نظری
کلین آپ: مهدی علی بیگی
امور رایانه: مهسا دلاوری و ساغر صفری
موسیقی: علی جاهد
افکت صوتی: بابک نکویی
داستان فیلم: حکایت سفر مردی است که جعبه ی بزرگی را به دنبال خود می کشد. آدمهای مختلفی برای ادامه مسیر و رسیدن به مقصد از کنار او می گذرند. ولی در  نهایت شاهد اتفاق غیرمنتظره ای هستیم که در داخل جعبه قرار دارد.

 


در طول برگزاری جشنواره فیلم فجر تا کنون، فیلم انیمیشن «وزن بودن» به کارگردانی حمید بهرامی موفق به کسب عنوان بهترین فیلم کوتاه شد و ...

Current rating: 1


مطالب مرتبطخانه

© 2005-2017 irancartoon.ir All rights reserved.

irancartoon.com
Powered & Hosted by: Gardoon Web Solutions
Gardoon Web Solutions