اولين سايت مرجع کارتون و کاريکاتور در ايران

 


  1395 / 2 / 11 نامه رهبر انقلاب اسلامی به «گل‌آقا» / به مناسبت سالروز درگذشت کیومرث صابری


در آستانه‌ی سالروز درگذشت هنرمند طنزپرداز، مرحوم آقای کیومرث صابری، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR تصویری را از این مرحوم در کنار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دوران ریاست جمهوری منتشر کرد.

در آستانه یازدهم اردیبهشت، سالروز درگذشت هنرمند طنزپرداز آقای کیومرث صابری مدیرمسئول مجله «گل‌آقا»، پایگاه اطلاع‌رسانی مقام معظم رهبری متن پاسخ رهبر انقلاب به نامه‌ی مرحوم صابری در سال ۱۳۷۰ را بازنشر نمود.

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحیم‌

خدا را شکر که این طنز شیرین و پُرمغز، به دوره‌ی جلد شده‌ی یک ساله رسید و آزمونی از یک اقدام موفق در یک خلأ فرهنگی و هنری را در برابر چشم همه‌ی کسانی که برای شروع کارهای لازم، تردیدها را بر تصمیم ها غلبه می دهند، گذاشت. ادعا نمی کنم که کار شما کامل و بی عیب است؛ اما با ملاحظه‌ی اجمالی شماره‌های «گل‌آقا»، امید هرچه بهتر شدن و کامل تر شدن آن را دارم.

طنز صادق و دلسوزانه باید همه‌ی نقاط معیوب، بخصوص آن ها را که کمتر به چشم می آیند و آن ها که بیشتر به علم و اطلاع همگان از آن نیاز هست، هنرمندانه ببیند و بنمایاند. امروز جامعه و نظام انقلابی ما با دشمنانی روبه‌روست که همه‌ی ابزارهای محسوس و نامحسوس را برای ضربه زدن و جریحه‌دار کردن مردم و نظام و انقلاب به کار می برند. برای آگاه کردن ذهن مردم از خدعه‌ی دشمن، چه وسیله‌ای از طنز هنرمندانه و شیرین و زیرکانه، بهتر و کاری‌تر؟

ان‌شاءالله شما و همکاران تان موفق باشید.
سيّد علی خامنه‌ای
۱۳۷۰/۴/۲۷

روی جلد از احمد عربانی / نشریه گل آقا / به مناسبت سالروز درگذشت کیومرث صابری


در آستانه‌ی سالروز درگذشت هنرمند طنزپرداز، مرحوم آقای کیومرث صابری، پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR تصویری را از این مرحوم در کنار حضرت آیت ...

Currently unrated


مطالب مرتبطخانه

© 2005-2017 irancartoon.ir All rights reserved.

irancartoon.com
Powered & Hosted by: Gardoon Web Solutions
Gardoon Web Solutions