اولين سايت مرجع کارتون و کاريکاتور در ايران

 


  1395 / 6 / 24 موفقیت بزرگ انیمیشن ایرانی استریپی در جهان + تیزر


انیمیشن ایرانی استریپی به کارگردانی بابک و بهنود نکوییدرباره کارگر یک کارخانه بزرگ است که تصمیم می‌گیرد در کار ملال آور راه راه کردن بسته‌های کارخانه خلاقیتی ایجاد کند. فیلم فضای تک رنگی دارد و از رنگ قرمز استفاده خلاقانه‌ای شده است.

این انیمیشن که در استودیو گنبد کبود، با تکنیک دو بعدی در ۳ دقیقه و ۳۵ ثانیه ساخته شده، تاکنون در بیش از ۳۰ جشنواره معتبر چون انیماموندی برزیل، ایماجیناریا ایتالیا، اکسپوتونز آرژانتین، کلیک هلند و انیمست رومانی شرکت کرده و موفقیت‌هایی به دست آورده که از آن جمله می‌توان به عنوان بهترین متحرک‌سازی در جشن خانه سینمای ایران، منتخبCITIA در جشنواره انسی فرانسه به عنوان یک نمونه آموزشی برای کودکان فرانسوی و حضور در بخش پلی‌آف جشنواره انیموکته لهستان اشاره کرد.

«استریپی» در فهرست برگزیدگان جشنواره انیمیشن شمال غربی پورتلند قرار گرفت و هفدهم سپتامبر در سینما برادوی پورتلند واقع در ایالت اورگن آمریکا به نمایش در می‌آید. جشنواره شمال‌غربی هر سال مجموعه‌ای از تازه‌ترین تولیدات انیمیشن سراسر جهان را بر می‌گزیند و آنها را با شعار «بهترین انیمیشن‌های جهان را ببینید» به نمایش می‌گذارد.

در ششمین دوره از این جشنواره، ۱۳۰۰ انیمیشن شرکت کردند که از میان آنها ۱۵۳ اثر توسط یک گروه بین‌المللی متشکل از انیمیشن‌سازان مطرح و برگزیدگان جشنواره‌ها انتخاب شدند و در نهایت از این آثار منتخب ۱۳ اثر با رای مخاطبان برگزیده شدند. هر کدام از ۱۳ انیمیشن برگزیده در این جشنواره، از جمله انیمیشن ایرانی «استریپی» از بین ۱۰۰ انیمیشن انتخاب شده‌اند.

انیمیشن «استریپی» در کنار دیگر برگزیدگان استرالیا، کانادا، آمریکا، فرانسه و … هشتم سپتامبر در سینما هالیوود پورتلند اکران شد و بار دیگر هفدهم سپتامبر، ۲۷ شهریور در سینما برادوی به نمایش در می‌آید.

جشنواره انیمیشن شمال‌غربی که سال ۲۰۱۰ تاسیس شد، تلاش دارد با انتخاب بهترین فیلم‌های انیمیشن از سراسر جهان و نمایش آنها در یک گردهمایی سالیانه با حضور علاقه‌مندان پرشور و هنرمندان خلاق، اجتماعی گسترده و بین‌المللی برای انیمیشن ایجاد کند.

 


انیمیشن ایرانی استریپی به کارگردانی بابک و بهنود نکوییدرباره کارگر یک کارخانه بزرگ است که تصمیم می‌گیرد در کار ملال آور راه راه کردن ...

Currently unrated


مطالب مرتبطخانه

© 2005-2017 irancartoon.ir All rights reserved.

irancartoon.com
Powered & Hosted by: Gardoon Web Solutions
Gardoon Web Solutions