اولين سايت مرجع کارتون و کاريکاتور در ايران

 


  1395 / 5 / 7 فراخوان 23مین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان


ایران کارتون:

بیست و سومین دوره­ جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان برای جوانان ۱۵ تا ۲۴ سال در رشته های نقاشی، خوشنویسی(نستعلیق)، نگارگری (نگارگری، گل و مرغ، تذهیب)، طراحی، عکاسی، کاریکاتور (کارتون، چهره)، تصویرسازی، حجم و ارتباط تصویری (پوستر) شهریور ماه امسال در سنندج برگزار می شود.

هنرمندان جوان برای شرکت در این جشنواره می­ توانند تا ۱۸ مردادماه در سایت جشنواره ثبت ­نام کنند و در یکی از رشته­ ها حداکثر پنج اثر خود را از طریق سایت ارسال کنند.

جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان به صورت کارگاهی برگزار می شود و پس از انتخاب و بررسی آثار ارسالی به سایت جشنواره، هنرمندان منتخب برای حضور در جشنواره معرفی می ­شوند. علاقمندان و هنرمندان جوان می توانند اطلاعات و جزییات بیشتر درباره جشنواره را در سایت مشاهده کنند.

بیست و سومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان به دبیری رضوان صادق زاده از سوی دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان و همراهی ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها شهریورماه سال جاری در سنندج برگزار می ­شود.

در رشته خوشنویسی علی شیرازی، صداقت جباری و فاتح عزت پور، در رشته کاریکاتور بهرام عظیمی، محمدسامان صولی و بهمن عبدی و در رشته حجم محمدحسین عماد، نادر قشقایی و کوروش گلناری داوری بیست و سومین جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان را بر عهده دارند که فاتح عزت پور، بهمن عبدی و کورش گلناری در کنار داوری به ترتیب استاد کارگاه های خوشنویسی، کاریکاتور و حجم هم هستند.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.


ایران کارتون:

بیست و سومین دوره­ جشنواره ملی هنرهای تجسمی جوانان برای جوانان ۱۵ تا ۲۴ سال در رشته های نقاشی، خوشنویسی(نستعلیق)، نگارگری (نگارگری ...

Currently unrated


مطالب مرتبطخانه

© 2005-2017 irancartoon.ir All rights reserved.

irancartoon.com
Powered & Hosted by: Gardoon Web Solutions
Gardoon Web Solutions