اولين سايت مرجع کارتون و کاريکاتور در ايران

 


  1397 / 12 / 15 در ستایش تصویر کامبیز درم‌بخش


ایران کارتون:

شانزدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر به پاس 62 سال آفرینش تصاویر ماندگار در هنر ایران از کامبیز درم‌بخش در مراسمی با عنوان «در ستایش تصویر» تجلیل می‌کند.
به گزارش دبیرخانه تصویر سال، این مراسم  روز جمعه هفدهم اسفندماه 1397 ساعت 17 در تالار ناصری خانه هنرمندان ایران تدارک دیده شده و با حضور هنرمندان هنرهای تصویری از جمله  بهمن فرمان‌آرا، جواد علیزاده، ابراهیم حقیقی، احمد عربانی، علی دهباشی، سیدمسعود شجاعی‌طباطبایی، اردشیر رستمی، بزرگمهر حسین‌پور، هادی حیدری و... همراه است.
این مراسم بانمایش فیلم های «هشدار» ساخته کیومرث درم‌بخش و «سینمای کاغذی» ساخته جواد آتشباری آغاز خواهد شد.
این برنامه در ادامه بزرگداشت چهره‌های شاخص «تصویر» در ایران از چهار سال گذشته با تجلیل از حضور تاثیرگذار اکبر عالمی، محمود کلاری، عباس کیارستمی و علیرضا زرین‌دست در رشته‌های تصویری از سوی جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر آغاز شد. امسال در ادامه برنامه «در ستایش تصویر» از کامبیز درم‌بخش به‌عنوان هنرمندی شاخص در عرصه‌ی هنرهای تجسمی ایران تجلیل خواهد شد.
درم‌بخش هنرمندی‌ست که برگزاری بیش از هفتاد نمایشگاه انفرادی کارتون و دیگر شاخه‌های تصویری و نیز ساخت ده‌ها انیمیشن و حضور در بیش از یک‌صد نمایشگاه گروهی در ایران و جهان را در کارنامه حرفه‌ای خود دارد.
لازم به ذکر است ورود برای عموم علاقمندان در این مراسم آزاد است.

ایران کارتون:

شانزدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر به پاس 62 سال آفرینش تصاویر ماندگار در هنر ایران از کامبیز درم‌بخش در ...
Currently unrated


مطالب مرتبط







خانه

© 2005-2017 irancartoon.ir All rights reserved.

irancartoon.com
Powered & Hosted by: Gardoon Web Solutions
Gardoon Web Solutions